Wybrany wątek opinii

znowuuuu??? przecież te tłuściochy drepczące zejdą w ten upał... gdzie wy macie rozumm? dlaczego mam ponosic koszty akcji ratowniczej z powodu na wasze durne kaprysyyy
krytycznym okiem (2026.06.25)
@krytycznym okiem - z zasilkow zyjesz. nam siem nalerzy pomoc za twoje podatki.
drepczacy (2026.06.25)
Powrót do komentarzy