Wybrany wątek opinii
znowuuuu??? przecież te tłuściochy drepczące zejdą w ten upał... gdzie wy macie rozumm? dlaczego mam ponosic koszty akcji ratowniczej z powodu na wasze durne kaprysyyy
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@krytycznym okiem - z zasilkow zyjesz. nam siem nalerzy pomoc za twoje podatki.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1