UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

znowuuuu??? przecież te tłuściochy drepczące zejdą w ten upał... gdzie wy macie rozumm? dlaczego mam ponosic koszty akcji ratowniczej z powodu na wasze durne kaprysyyy

krytycznym okiem

Anuluj