Wybrany wątek opinii
zamiast pchać miliardy na zbędny kaczy rów zrobić pożyteczne inwestycje np. prawdziwy stadion, prawdziwe lotnisko, nowy węzeł dwu pasmowy wjazd/zjazd do Elbląga + nowy most, etc
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Dyrnys jak but. W Elblągu powstał pierwszy okręt wojenny Rzeczypospolitej "Smok" a kanał przez mierzeję i lotnisko to puzzle tej samej układanki. Ruch samochodowy to niebezpieczeństwo a transport morski to oszczędność. Lotnisko to szybkość i komfort ale nie będzie służyło do frachtów lotniczych. Stadion dla III ligowej drużyny ? Jak znajdzie się sponsor i Olimpia wróci do II ligi może, ,
Do moderacji
Odpowiedz
0
1