UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zamiast pchać miliardy na zbędny kaczy rów zrobić pożyteczne inwestycje np. prawdziwy stadion, prawdziwe lotnisko, nowy węzeł dwu pasmowy wjazd/zjazd do Elbląga + nowy most, etc


Anuluj