UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zamiast pchać miliardy na zbędny kaczy rów zrobić pożyteczne inwestycje np. prawdziwy stadion, prawdziwe lotnisko, nowy węzeł dwu pasmowy wjazd/zjazd do Elbląga + nowy most, etc
zamiast pchać miliardy na zbędny kaczy rów zrobić pożyteczne inwestycje np. prawdziwy stadion, prawdziwe lotnisko, nowy węzeł dwu pasmowy wjazd/zjazd do Elbląga + nowy most, etc