Wybrany wątek opinii

A może by tak zastanowić się, co zrobić żeby zatrzymać dewastacje drzew w zielonym emlongu dokonywane za pieniądze podatnika, za które nikt nie odpowiada. Rekord w tym roku to dewastacja przeprowadzona w połowie kwietnia na ulicy Traugutta, niedaleko wspaniałego UM, gdzie udało się za jednym chlaśnięciem zdewastować drzewo i zasiedlone przez sroki gniazdo ! Na załączonym zdjęciu inne dokonanie elbląskich drwali wandali sowicie opłacanych z kieszeni podatnika przez UM.
42 (2026.06.24)
@42 - Dobrze, że to nie dotyczy Elbląga. Skąd wiesz jak są opłacani "drwale" w jakimś tam emblongu?
(2026.06.24)
Powrót do komentarzy