UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może by tak zastanowić się, co zrobić żeby zatrzymać dewastacje drzew w zielonym emlongu dokonywane za pieniądze podatnika, za które nikt nie odpowiada. Rekord w tym roku to dewastacja przeprowadzona w połowie kwietnia na ulicy Traugutta, niedaleko wspaniałego UM, gdzie udało się za jednym chlaśnięciem zdewastować drzewo i zasiedlone przez sroki gniazdo ! Na załączonym zdjęciu inne dokonanie elbląskich drwali wandali sowicie opłacanych z kieszeni podatnika przez UM.

42

Anuluj