Wybrany wątek opinii
Warszawska zamkniętą? To po
Co powstał duży parking? Żeby na nim postawić scenę? Przecież to jest jakaś parodia.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
A ja zadam takie pytanie: wszędzie flagi Elbląg kto wystąpi itp. a gdzie jest informacja o zamknięciu ulic?(Jak zawsze np. Warszawskiej?)Tablica jest postawiona na moście Wyszyńskiego jadąc z Malborka, Żuławskiej nie ma żadnej informacji. organizacja super miasto się spisało
Do moderacji
Odpowiedz
0
0