UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja zadam takie pytanie: wszędzie flagi Elbląg kto wystąpi itp. a gdzie jest informacja o zamknięciu ulic?(Jak zawsze np. Warszawskiej?)Tablica jest postawiona na moście Wyszyńskiego jadąc z Malborka, Żuławskiej nie ma żadnej informacji. organizacja super miasto się spisało