UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja zadam takie pytanie: wszędzie flagi Elbląg kto wystąpi itp. a gdzie jest informacja o zamknięciu ulic?(Jak zawsze np. Warszawskiej?)Tablica jest postawiona na moście Wyszyńskiego jadąc z Malborka, Żuławskiej nie ma żadnej informacji. organizacja super miasto się spisało


Anuluj