Wybrany wątek opinii

Czyli pozwalamy stawiać kolejne bloki na obrzeżach zapchanej Łęczyckiej, Wschodniej, itd. gdzie dopiero trzeba dociągnąć całą infrastrukturę, a za to w samym centrum miasta (DOBRZE SKOMUNIKOWANYM I UZBROJONYM) zamiast upadających pawilonów przy czołgu będą naziemne zbiorniki retencyjne???
(2026.06.24)
Powrót do komentarzy