Wybrany wątek opinii
Czyli pozwalamy stawiać kolejne bloki na obrzeżach zapchanej Łęczyckiej, Wschodniej, itd. gdzie dopiero trzeba dociągnąć całą infrastrukturę, a za to w samym centrum miasta (DOBRZE SKOMUNIKOWANYM I UZBROJONYM) zamiast upadających pawilonów przy czołgu będą naziemne zbiorniki retencyjne???
Do moderacji
Odpowiedz
4
5