UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czyli pozwalamy stawiać kolejne bloki na obrzeżach zapchanej Łęczyckiej, Wschodniej, itd. gdzie dopiero trzeba dociągnąć całą infrastrukturę, a za to w samym centrum miasta (DOBRZE SKOMUNIKOWANYM I UZBROJONYM) zamiast upadających pawilonów przy czołgu będą naziemne zbiorniki retencyjne???