Wybrany wątek opinii

Gdyby nie radni PiS to niewiele, by się w Elblągu działo. Tylko, że zapomnieli dodać, że te pomysły otrzymali od mieszkańców. Jako czasami aktywny elblążanin muszę przyznać, że radni PiS pani Banasiewicz i pan Pruszak zdecydowanie lepiej i aktywniej współpracują w temacie sygnałów i petycji od elblążan, niż radni KO
(2026.06.23)
Trzeźwy jesteś
(2026.06.23)
Powrót do komentarzy