Wybrany wątek opinii
Gdyby nie radni PiS to niewiele, by się w Elblągu działo. Tylko, że zapomnieli dodać, że te pomysły otrzymali od mieszkańców. Jako czasami aktywny elblążanin muszę przyznać, że radni PiS pani Banasiewicz i pan Pruszak zdecydowanie lepiej i aktywniej współpracują w temacie sygnałów i petycji od elblążan, niż radni KO
Do moderacji
Odpowiedz
8
15
Trzeźwy jesteś
Do moderacji
Odpowiedz
2
0