UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby nie radni PiS to niewiele, by się w Elblągu działo. Tylko, że zapomnieli dodać, że te pomysły otrzymali od mieszkańców. Jako czasami aktywny elblążanin muszę przyznać, że radni PiS pani Banasiewicz i pan Pruszak zdecydowanie lepiej i aktywniej współpracują w temacie sygnałów i petycji od elblążan, niż radni KO