Wybrany wątek opinii

Elementy dworca to zabytki techniki - sądzę że były ręcznie nitowane. Powinien być jednym z eksponatów Elbląskiego Muzeum Techniki i Rzemiosła i tak się owa instytucja powinna nazywać. Ale sam dworzec jest nowoaczesny i powinien nowocześnie realizować swoje funkcje komunikacyjne Pomysł na przywrócenie Elblągowi roli habu transportowego jest naturalną konsekwencja budowy przekopu i było elementem który trzeba teraz realizować
MariuszLewandowski-Fc (2026.06.23)
@MariuszLewandowski-Fc - Mariusz dostał przepustkę bo znowu nadaje na fali zagłuszonych....
(2026.06.23)
Powrót do komentarzy