UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elementy dworca to zabytki techniki - sądzę że były ręcznie nitowane. Powinien być jednym z eksponatów Elbląskiego Muzeum Techniki i Rzemiosła i tak się owa instytucja powinna nazywać. Ale sam dworzec jest nowoaczesny i powinien nowocześnie realizować swoje funkcje komunikacyjne Pomysł na przywrócenie Elblągowi roli habu transportowego jest naturalną konsekwencja budowy przekopu i było elementem który trzeba teraz realizować

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj