UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elementy dworca to zabytki techniki - sądzę że były ręcznie nitowane. Powinien być jednym z eksponatów Elbląskiego Muzeum Techniki i Rzemiosła i tak się owa instytucja powinna nazywać. Ale sam dworzec jest nowoaczesny i powinien nowocześnie realizować swoje funkcje komunikacyjne Pomysł na przywrócenie Elblągowi roli habu transportowego jest naturalną konsekwencja budowy przekopu i było elementem który trzeba teraz realizować
MariuszLewandowski-Fc