Wybrany wątek opinii
Uważam że korbą mostu powinni krecic odziani w pasiaki ci ktorzy blokowali budowe portu Pastwowego w Elblągu. Nakretka, Motorowka, Harley w formie warty.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@Lolka - pozdrowienia dla mamy karoliny/ale jaja/
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Lolka - korbą chłopie to ty dostałes używając damskich nicków prawka "mamo karoliny" czy tez inna essmeraldo
Do moderacji
Odpowiedz
0
0