Wybrany wątek opinii

Uważam że korbą mostu powinni krecic odziani w pasiaki ci ktorzy blokowali budowe portu Pastwowego w Elblągu. Nakretka, Motorowka, Harley w formie warty.
Lolka (2026.06.23)
@Lolka - pozdrowienia dla mamy karoliny/ale jaja/
106 i 1/3 zielonej łapki (2026.06.23)
@Lolka - korbą chłopie to ty dostałes używając damskich nicków prawka "mamo karoliny" czy tez inna essmeraldo
106 i 1/3 zielonej łapki (2026.06.23)
Powrót do komentarzy