UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Lolka - korbą chłopie to ty dostałes używając damskich nicków prawka "mamo karoliny" czy tez inna essmeraldo

106 i 1/3 zielonej łapki

Anuluj