UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Lolka - korbą chłopie to ty dostałes używając damskich nicków prawka "mamo karoliny" czy tez inna essmeraldo
106 i 1/3 zielonej łapki
@Lolka - korbą chłopie to ty dostałes używając damskich nicków prawka "mamo karoliny" czy tez inna essmeraldo
106 i 1/3 zielonej łapki