Wybrany wątek opinii
"Sieci na Mają są przebudoywwane po dodatkowych uzgodnieniach... " 🙆 pan redaktor chyba coś pił, pisząc ten artykuł 🍷🍸🥂
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Tu bez alkoholu każdy jak pijany, zazdrość i nie nienawiść. Zamiast razem cieszyć się z tego że coś się zmienia to tylko czekanie by nie wyszło, by dołować, ośmieszać i oskarżać... czy nie macie już dosyć tego ? Neo prezydent Polski został zaprzysiężony przez dziennikarza TVN ze strachu by nie było zemsty z PiS, przyjął przysięgę przed ostatecznym podlczeniem glosów, to zwykle złamanie konstytucji.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3