UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tu bez alkoholu każdy jak pijany, zazdrość i nie nienawiść. Zamiast razem cieszyć się z tego że coś się zmienia to tylko czekanie by nie wyszło, by dołować, ośmieszać i oskarżać... czy nie macie już dosyć tego ? Neo prezydent Polski został zaprzysiężony przez dziennikarza TVN ze strachu by nie było zemsty z PiS, przyjął przysięgę przed ostatecznym podlczeniem glosów, to zwykle złamanie konstytucji.