Wybrany wątek opinii

Poprawcie torowisko przy Ogrodach. Porażka, kto odebrał i dopuścił do użytkowania. Szukać winnego niech "buli".
sebx (2026.06.23)
@sebx - Ten znowu swoje, zacznij chodzić to nie będziesz narzekał w koło to samo. PiS by nawet torów do dzisiaj nie położył bo kasę by Ziobro plus ukradł.
(2026.06.23)
Powrót do komentarzy