Wybrany wątek opinii
Poprawcie torowisko przy Ogrodach. Porażka, kto odebrał i dopuścił do użytkowania. Szukać winnego niech "buli".
Do moderacji
Odpowiedz
14
2
@sebx - Ten znowu swoje, zacznij chodzić to nie będziesz narzekał w koło to samo. PiS by nawet torów do dzisiaj nie położył bo kasę by Ziobro plus ukradł.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5