UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@sebx - Ten znowu swoje, zacznij chodzić to nie będziesz narzekał w koło to samo. PiS by nawet torów do dzisiaj nie położył bo kasę by Ziobro plus ukradł.
@sebx - Ten znowu swoje, zacznij chodzić to nie będziesz narzekał w koło to samo. PiS by nawet torów do dzisiaj nie położył bo kasę by Ziobro plus ukradł.