UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@sebx - Ten znowu swoje, zacznij chodzić to nie będziesz narzekał w koło to samo. PiS by nawet torów do dzisiaj nie położył bo kasę by Ziobro plus ukradł.


Anuluj