Wybrany wątek opinii
Kiedy naprawa gwarancyjna przejazdu przez tory na Ogólnej/płk Dąbka? Po remoncie jest gorzej niż przed. Strach się bać co po remoncie będzie z tym mostem. Mam też obawy co do zakończenia robót widząc co się dzieje na1Maja a raczej ci się nie dzieje. Myślę że szybciej dojdzie do skutecznego referendum i nieudolne władze miejskie zostaną obalone.
Do moderacji
Odpowiedz
11
13
@Duch referendalny - Z czym jest gorzej? Kto ci naopowiadał? Nieudolny duchu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@Duch referendalny - prędzej ty sie obalisz jak będziesz tyle mamrota konsumował
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@Duch referendalny - Który raz już o tym piszesz, zmień trasę ale na pieszo
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Duch referendalny - Weź lepiej "gazetę polską" poczytaj.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0