Wybrany wątek opinii

Kiedy naprawa gwarancyjna przejazdu przez tory na Ogólnej/płk Dąbka? Po remoncie jest gorzej niż przed. Strach się bać co po remoncie będzie z tym mostem. Mam też obawy co do zakończenia robót widząc co się dzieje na1Maja a raczej ci się nie dzieje. Myślę że szybciej dojdzie do skutecznego referendum i nieudolne władze miejskie zostaną obalone.
Duch referendalny (2026.06.22)
@Duch referendalny - Z czym jest gorzej? Kto ci naopowiadał? Nieudolny duchu.
(2026.06.22)
@Duch referendalny - prędzej ty sie obalisz jak będziesz tyle mamrota konsumował
106 i 1/3 zielonej łapki (2026.06.22)
@Duch referendalny - Który raz już o tym piszesz, zmień trasę ale na pieszo
(2026.06.22)
@Duch referendalny - Weź lepiej "gazetę polską" poczytaj.
xyzet (2026.06.22)
Powrót do komentarzy