UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedy naprawa gwarancyjna przejazdu przez tory na Ogólnej/płk Dąbka? Po remoncie jest gorzej niż przed. Strach się bać co po remoncie będzie z tym mostem. Mam też obawy co do zakończenia robót widząc co się dzieje na1Maja a raczej ci się nie dzieje. Myślę że szybciej dojdzie do skutecznego referendum i nieudolne władze miejskie zostaną obalone.

Duch referendalny