Wybrany wątek opinii
Biedni ludzie.. myślą, że jak całe życie będą sobie wszystkiego odmawiać, chodzić w ciuchach z lumpa, zbierać butelki i zanosić do "recyklingu", jeść robaki itd to naprawią świat... a tymczasem wszystko co robią nie ma ŻADNEGO realnego wpływu na cokolwiek... jedynie odciąga uwagę od bogaczy którzy się z nich śmieją i latają odrzutowcami do Paryża po nową kieckę albo torebkę za 100.000 dolarów
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
Piekło ich już ogarnęło a bieda to nie wstyd
Do moderacji
Odpowiedz
0
1