UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Biedni ludzie.. myślą, że jak całe życie będą sobie wszystkiego odmawiać, chodzić w ciuchach z lumpa, zbierać butelki i zanosić do "recyklingu", jeść robaki itd to naprawią świat... a tymczasem wszystko co robią nie ma ŻADNEGO realnego wpływu na cokolwiek... jedynie odciąga uwagę od bogaczy którzy się z nich śmieją i latają odrzutowcami do Paryża po nową kieckę albo torebkę za 100.000 dolarów