Wybrany wątek opinii

Wielu Pisowców kandydowałło z elbląskich list do sejmu i senatu, a teraz wypięli się na Elblążan. Panie pośle Leonardzia Krasuldki, co Pan na to, że Pana partyjni koledzy mają Pana w nosie. To Pan jest naszym reprezenta'tem. Mniej jest bardzo przykro.
B (2026.06.03)
@B - Wasz reprezentant ma was w nosie? Krasulski już nie fajny? I Trump nie fajny? W końcu to dostrzegłaś
Cały pis ma was w nosie (2026.06.03)
Powrót do komentarzy