Wybrany wątek opinii
Wielu Pisowców kandydowałło z elbląskich list do sejmu i senatu, a teraz wypięli się na Elblążan. Panie pośle Leonardzia Krasuldki, co Pan na to, że Pana partyjni koledzy mają Pana w nosie. To Pan jest naszym reprezenta'tem. Mniej jest bardzo przykro.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Do moderacji
Odpowiedz
6
1