UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@B - Wasz reprezentant ma was w nosie? Krasulski już nie fajny? I Trump nie fajny? W końcu to dostrzegłaś

Cały pis ma was w nosie

Anuluj