UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@B - Wasz reprezentant ma was w nosie? Krasulski już nie fajny? I Trump nie fajny? W końcu to dostrzegłaś
Cały pis ma was w nosie
@B - Wasz reprezentant ma was w nosie? Krasulski już nie fajny? I Trump nie fajny? W końcu to dostrzegłaś
Cały pis ma was w nosie