Wybrany wątek opinii

Spółdzielnia Mieszkaniowa Zakrzewo Osiedle Zawada. Pytam Was... po co zastanawialiście garaże przy Odrodzenia skoro budynek mieszkalny uległ rozbiórce ? Ten widok nie dodaje uroku osiedla, nie pasuje do wnętrza tego osiedla.
(2026.06.03)
Może mają innych właścicieli, niż ci wysiedleni z rozebranego bloku? Nie wpadłeś na to? Wiedziałeś, że ludzie sprzedają garaże?
KapitanSzyderca (2026.06.03)
@KapitanSzyderca - Liczy się przestrzeń a nie inny właściciel. To i WC zostawią bo może być inny właściciel ? Nigdy by nie zbudowali żadnej ulicy jak byśmy się tak rozdrabniarki.
(2026.06.03)
Prawo wlasnosci, swieta rzecz. nie twoje, to nie ruszaj.
(2026.06.04)
Powrót do komentarzy