UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@KapitanSzyderca - Liczy się przestrzeń a nie inny właściciel. To i WC zostawią bo może być inny właściciel ? Nigdy by nie zbudowali żadnej ulicy jak byśmy się tak rozdrabniarki.
@KapitanSzyderca - Liczy się przestrzeń a nie inny właściciel. To i WC zostawią bo może być inny właściciel ? Nigdy by nie zbudowali żadnej ulicy jak byśmy się tak rozdrabniarki.