Wybrany wątek opinii

Kto w 1999 roku rządził w Elblągu i dlaczego wtedy rządzący miastem nie walczyli o przyłączenie do Gdańska. Kto skorzystał na fuzji z Olsztynem. Pan redaktor pewnie napisze lub może już napisał o tym rzetelny artykuł. Władze i mieszkańcy Sztumu razem protestowali i uratowali powiat. A elbląskie władze co robiły.
WET (2026.06.02)
@WET - Poseł Witold Józef Gintowt-Dziewałtowski, on lobbował za tym żeby Elbląg był w województwie szuwarowo-bagiennym.
(2026.06.03)
Powrót do komentarzy