Wybrany wątek opinii
Kto w 1999 roku rządził w Elblągu i dlaczego wtedy rządzący miastem nie walczyli o przyłączenie do Gdańska. Kto skorzystał na fuzji z Olsztynem. Pan redaktor pewnie napisze lub może już napisał o tym rzetelny artykuł. Władze i mieszkańcy Sztumu razem protestowali i uratowali powiat. A elbląskie władze co robiły.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@WET - Poseł Witold Józef Gintowt-Dziewałtowski, on lobbował za tym żeby Elbląg był w województwie szuwarowo-bagiennym.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0