UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto w 1999 roku rządził w Elblągu i dlaczego wtedy rządzący miastem nie walczyli o przyłączenie do Gdańska. Kto skorzystał na fuzji z Olsztynem. Pan redaktor pewnie napisze lub może już napisał o tym rzetelny artykuł. Władze i mieszkańcy Sztumu razem protestowali i uratowali powiat. A elbląskie władze co robiły.
WET