Wybrany wątek opinii
Ale klimaty emblonskie czy był trzeźwy czy nie to News dnia w tej parszywej mieścinie buhahahhaa
Do moderacji
Odpowiedz
5
13
@Emblonżanin - Parszywi to są niektórzy Elblążanie, a raczej "Emblonżanie", cóż wam ten Elbląg zawinił, poszukajcie mierni lepszego miejsca.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0