Wybrany wątek opinii

Ale klimaty emblonskie czy był trzeźwy czy nie to News dnia w tej parszywej mieścinie buhahahhaa
Emblonżanin (2026.06.01)
@Emblonżanin - Parszywi to są niektórzy Elblążanie, a raczej "Emblonżanie", cóż wam ten Elbląg zawinił, poszukajcie mierni lepszego miejsca.
(2026.06.02)
Powrót do komentarzy