UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Emblonżanin - Parszywi to są niektórzy Elblążanie, a raczej "Emblonżanie", cóż wam ten Elbląg zawinił, poszukajcie mierni lepszego miejsca.


Anuluj