UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Emblonżanin - Parszywi to są niektórzy Elblążanie, a raczej "Emblonżanie", cóż wam ten Elbląg zawinił, poszukajcie mierni lepszego miejsca.
@Emblonżanin - Parszywi to są niektórzy Elblążanie, a raczej "Emblonżanie", cóż wam ten Elbląg zawinił, poszukajcie mierni lepszego miejsca.