Wybrany wątek opinii
No dobra? zostali i co dalej, skad kasa? Czy z tym skladem??? Czy wchodzi wariant awaryjny rezygnujemy i spadamy do 4 ligi... )
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Pomyliły ci się drużyny i artykuły
Do moderacji
Odpowiedz
1
0