Wybrany wątek opinii

No dobra? zostali i co dalej, skad kasa? Czy z tym skladem??? Czy wchodzi wariant awaryjny rezygnujemy i spadamy do 4 ligi... )
(2026.05.31)
Pomyliły ci się drużyny i artykuły
(2026.05.31)
Powrót do komentarzy