UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No dobra? zostali i co dalej, skad kasa? Czy z tym skladem??? Czy wchodzi wariant awaryjny rezygnujemy i spadamy do 4 ligi... )


Anuluj