UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No dobra? zostali i co dalej, skad kasa? Czy z tym skladem??? Czy wchodzi wariant awaryjny rezygnujemy i spadamy do 4 ligi... )
No dobra? zostali i co dalej, skad kasa? Czy z tym skladem??? Czy wchodzi wariant awaryjny rezygnujemy i spadamy do 4 ligi... )