Wybrany wątek opinii
Układ zamknięty ??? Skoro powodem jest brak kasy na utrzymanie dwóch zespołów w trzeciej lidze to pozostaje fuzja, połączenia Olimpii i Concordia !
Do moderacji
Odpowiedz
0
19
@itp - ręce precz od Concordii
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Concordia grała, grała i po co?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0