Wybrany wątek opinii

Układ zamknięty ??? Skoro powodem jest brak kasy na utrzymanie dwóch zespołów w trzeciej lidze to pozostaje fuzja, połączenia Olimpii i Concordia !
itp (2026.05.31)
@itp - ręce precz od Concordii
(2026.06.01)
Concordia grała, grała i po co?
(2026.06.01)
Powrót do komentarzy