UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Układ zamknięty ??? Skoro powodem jest brak kasy na utrzymanie dwóch zespołów w trzeciej lidze to pozostaje fuzja, połączenia Olimpii i Concordia !

itp

Anuluj