UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Układ zamknięty ??? Skoro powodem jest brak kasy na utrzymanie dwóch zespołów w trzeciej lidze to pozostaje fuzja, połączenia Olimpii i Concordia !
itp
Układ zamknięty ??? Skoro powodem jest brak kasy na utrzymanie dwóch zespołów w trzeciej lidze to pozostaje fuzja, połączenia Olimpii i Concordia !
itp