Wybrany wątek opinii

Mnie też się wydaje, że Śliwka to z jednej strony musi wykonywać rozkazy, ale z drugiej - trochę mu głupio było, więc się wstrzymał. Ale pozostali - szkoda gadać. Mieszkańcy Elbląga, rozliczcie ich później skrupulatnie z posłuszeństwa wodzowi kosztem rodzinnego gniazda. I jeszcze ten ewidentny partyjny przekaz dnia, realizowany również tutaj przez komentatorów, którzy piszą, że nie, bo Elbląg będzie na kolanach wobec Gdańska... co ta polityka robi z ludźmi...
(2026.05.29)
Tu jest Elblong. Tu miłość do pis jest bezwarunkowa
Nie licz na cud (2026.05.29)
Powrót do komentarzy