UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mnie też się wydaje, że Śliwka to z jednej strony musi wykonywać rozkazy, ale z drugiej - trochę mu głupio było, więc się wstrzymał. Ale pozostali - szkoda gadać. Mieszkańcy Elbląga, rozliczcie ich później skrupulatnie z posłuszeństwa wodzowi kosztem rodzinnego gniazda. I jeszcze ten ewidentny partyjny przekaz dnia, realizowany również tutaj przez komentatorów, którzy piszą, że nie, bo Elbląg będzie na kolanach wobec Gdańska... co ta polityka robi z ludźmi...