Wybrany wątek opinii
W ustawie jest mowa tylko o tym że pieniądze na rozwój mają trafić do Gdańska Sopotu i Gdyni
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@jaaaa - Metropolia to nie tylko "pieniądze dla Gdańska, Gdyni i Sopotu", to również benefity trójmiejskie dla mieszkańców Elbląga.
Do moderacji
Odpowiedz
9
0