Wybrany wątek opinii

W ustawie jest mowa tylko o tym że pieniądze na rozwój mają trafić do Gdańska Sopotu i Gdyni
jaaaa (2026.05.29)
@jaaaa - Metropolia to nie tylko "pieniądze dla Gdańska, Gdyni i Sopotu", to również benefity trójmiejskie dla mieszkańców Elbląga.
(2026.05.29)
Powrót do komentarzy