UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@jaaaa - Metropolia to nie tylko "pieniądze dla Gdańska, Gdyni i Sopotu", to również benefity trójmiejskie dla mieszkańców Elbląga.
@jaaaa - Metropolia to nie tylko "pieniądze dla Gdańska, Gdyni i Sopotu", to również benefity trójmiejskie dla mieszkańców Elbląga.