UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@jaaaa - Metropolia to nie tylko "pieniądze dla Gdańska, Gdyni i Sopotu", to również benefity trójmiejskie dla mieszkańców Elbląga.


Anuluj