Wybrany wątek opinii

Pod tym rządem i lokalnymi władzami nic to nie zmieni. Co lokalne władze ( w magistracie jest niezmiennie ta sama ekipa) zrobili dla miasta przez 30 lat NIC. Obecny rząd rozdaję kasę TYLKO dla SWOICH a przeciętny Elblążanin znowu jak dostanie pracę to wegetacja za najniższą krajową na skraju ubóstwa.
(2026.05.29)
Coś ci się pokręciło, zapomniałeś czy idziesz w zawarte? Lat 2015-2023 nikt ale to nikt nie zapomni, czy teraz już wiesz?
(2026.05.30)
Powrót do komentarzy