UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pod tym rządem i lokalnymi władzami nic to nie zmieni. Co lokalne władze ( w magistracie jest niezmiennie ta sama ekipa) zrobili dla miasta przez 30 lat NIC. Obecny rząd rozdaję kasę TYLKO dla SWOICH a przeciętny Elblążanin znowu jak dostanie pracę to wegetacja za najniższą krajową na skraju ubóstwa.