Wybrany wątek opinii

Niestety to leśnicy opanowali wysoczyznę i biegacze zobaczą pustynię :(
(2026.04.22)
Od kilku lat piszę że polskie lasy giną w oczach i są sprzedawane żeby emeryci mieli 13ki. Seniorom nie przeszkadza rzeź naszych lasów. Dopóki się dzielą to niech wycinają
Dumny chytry senior (2026.04.23)
@Dumny chytry senior - Ale 800+ jest dobre prawda? Nie ważne, że emeryci też płacą na nieswoje dzieci. Zabierz się do pracy.
(2026.04.23)
Uderz w stół a chytry senior się odezwie. Swoim wpisem udowodniłeś że jesteście gotowi dzieci okraść żeby zarobić
Wstyd za taką Polskę (2026.04.24)
Powrót do komentarzy