UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od kilku lat piszę że polskie lasy giną w oczach i są sprzedawane żeby emeryci mieli 13ki. Seniorom nie przeszkadza rzeź naszych lasów. Dopóki się dzielą to niech wycinają
Dumny chytry senior
Od kilku lat piszę że polskie lasy giną w oczach i są sprzedawane żeby emeryci mieli 13ki. Seniorom nie przeszkadza rzeź naszych lasów. Dopóki się dzielą to niech wycinają
Dumny chytry senior