UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od kilku lat piszę że polskie lasy giną w oczach i są sprzedawane żeby emeryci mieli 13ki. Seniorom nie przeszkadza rzeź naszych lasów. Dopóki się dzielą to niech wycinają

Dumny chytry senior

Anuluj