UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie oddamy naszej ojcowizny! tu sie urodziłem i tu umrę!!! patologia to nie my a wy że nam hcecie to zabrać. zapraszamy chdzcie smialo jest nas malo.
nie oddamy naszej ojcowizny! tu sie urodziłem i tu umrę!!! patologia to nie my a wy że nam hcecie to zabrać. zapraszamy chdzcie smialo jest nas malo.