UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie oddamy naszej ojcowizny! tu sie urodziłem i tu umrę!!! patologia to nie my a wy że nam hcecie to zabrać. zapraszamy chdzcie smialo jest nas malo.


Anuluj