Wybrany wątek opinii

Jak coś u Ruskich złego to zaraz napiszą a jak dobrego to niby Ruska cenzura.
(2026.04.05)
"Jak coś u Ruskich złego to zaraz napiszą a jak dobrego to niby Ruska cenzura" - Dobrego u Ruskich.... zabawny jesteś. Tam jest wtedy coś dobrego, gdy nie ma do oporu złego, wiesz.
(2026.04.06)
Powrót do komentarzy