Wybrany wątek opinii
Jak coś u Ruskich złego to zaraz napiszą a jak dobrego to niby Ruska cenzura.
Do moderacji
Odpowiedz
18
19
"Jak coś u Ruskich złego to zaraz napiszą a jak dobrego to niby Ruska cenzura" - Dobrego u Ruskich.... zabawny jesteś. Tam jest wtedy coś dobrego, gdy nie ma do oporu złego, wiesz.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5