UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Jak coś u Ruskich złego to zaraz napiszą a jak dobrego to niby Ruska cenzura" - Dobrego u Ruskich.... zabawny jesteś. Tam jest wtedy coś dobrego, gdy nie ma do oporu złego, wiesz.
"Jak coś u Ruskich złego to zaraz napiszą a jak dobrego to niby Ruska cenzura" - Dobrego u Ruskich.... zabawny jesteś. Tam jest wtedy coś dobrego, gdy nie ma do oporu złego, wiesz.