UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Jak coś u Ruskich złego to zaraz napiszą a jak dobrego to niby Ruska cenzura" - Dobrego u Ruskich.... zabawny jesteś. Tam jest wtedy coś dobrego, gdy nie ma do oporu złego, wiesz.


Anuluj