Wybrany wątek opinii
Jak zwykle, a może ziemię sprzedać patodeweloperom i stawiać tam bloki tak ze 4 metry od siebie to więcej wejdzie przecież to władzom wychodzi najlepiej
Do moderacji
Odpowiedz
21
6
A co ciebie obchodzą te bloki, ty nigdy nie będziesz klientem developera, nie masz najmniejszej szansy, możesz tylko biadolić, sam na to zapracowałeś.
Do moderacji
Odpowiedz
3
20