Wybrany wątek opinii

Jak zwykle, a może ziemię sprzedać patodeweloperom i stawiać tam bloki tak ze 4 metry od siebie to więcej wejdzie przecież to władzom wychodzi najlepiej
(2026.04.01)
A co ciebie obchodzą te bloki, ty nigdy nie będziesz klientem developera, nie masz najmniejszej szansy, możesz tylko biadolić, sam na to zapracowałeś.
(2026.04.01)
Powrót do komentarzy