UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak zwykle, a może ziemię sprzedać patodeweloperom i stawiać tam bloki tak ze 4 metry od siebie to więcej wejdzie przecież to władzom wychodzi najlepiej
Jak zwykle, a może ziemię sprzedać patodeweloperom i stawiać tam bloki tak ze 4 metry od siebie to więcej wejdzie przecież to władzom wychodzi najlepiej