UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak zwykle, a może ziemię sprzedać patodeweloperom i stawiać tam bloki tak ze 4 metry od siebie to więcej wejdzie przecież to władzom wychodzi najlepiej


Anuluj