Wybrany wątek opinii

tak, faktycznie - akcja pogłębiamy dno i trzymamy się koryta
unduś (2026.04.01)
@unduś - ty działasz w ramach akcji " Wiejski głupek"
grad (2026.04.01)
@unduś - komuna ci się przypomniała, czyli akcja pogłębiania wisły, ale to lata 80 ub wieku
geodezja (2026.04.02)
@unduś - Dno pisowskie już osiągnięte prawda Śliwa
(2026.04.04)
Powrót do komentarzy