Wybrany wątek opinii
tak, faktycznie - akcja pogłębiamy dno i trzymamy się koryta
Do moderacji
Odpowiedz
20
6
@unduś - ty działasz w ramach akcji " Wiejski głupek"
Do moderacji
Odpowiedz
7
11
@unduś - komuna ci się przypomniała, czyli akcja pogłębiania wisły, ale to lata 80 ub wieku
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@unduś - Dno pisowskie już osiągnięte prawda Śliwa
Do moderacji
Odpowiedz
0
0